Aleksandra. Biuro podatkowe. Obszarska J.

Branża -
Województwo Mazowieckie
Powiat Pruszkowski
Gmina Pruszków

05-800 Pruszków
ul. al. Wojska Polskiego 20a lok. 29

Telefony:
Tel.: 22 758 00 49
Fax 22 759 84 47

E-mail: aleksandra@adres.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00 - 17:00

13 komentarzy o “Aleksandra. Biuro podatkowe. Obszarska J.”

  Samanta says:

  Świetne biuro. Jestem bardzo zadowolona,że mam możliwość skorzystania z usług. Wszystkie sprawy są załatwiane dokładni tak jak się umawiałyśmy. Z obsługą mam bardzo dobry kontakt. W razie potrzeby na pewno tu przyjdę. Polecam.

  Maja says:

  Jestem bardzo zadowolona,że mam takie fajne biuro w okolicy. Skorzystałam już kilka razy z usług i wszystko jest dokładnie tak jak oczekiwałam. Obsługa fajna, mogę liczyć w każdej chwili na doradztwo. Godne polecenia.

  Sebastian says:

  Odwiedziłem to biuro juz parę razy. Udzielili mi pomocy względem doradztwa podatkowego. Wszystko jest wytłumaczone . Teraz lepiej rozumiem niektóre rzeczy, ale i tak wole zasięgnąć pomocy specjalistów. Dziękuje

  Oliwia says:

  Polecam 🙂

  Martyna says:

  Księgowość świetnie opanowana. Jestem bardzo zadowolona,że mogę z nimi współpracować. Wszystkie sprawy załatwiam z nimi na bieżąco. Obsługa bardzo miła i mogę liczyć zawsze na dodatkowe informacje. W biurze panuje miła atmosfera. Rewelacja.

  Ula says:

  Korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona. Bardzo się cieszę,że udało mi się tu pozałatwiać najważniejsze sprawy. Najwyższa jakość usług. Elegancko.

  P. says:

  Terminowość oraz doświadczenie. Dziękuję za pomoc.

  Alf says:

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w moje sprawy. Właśnie takiej obsługi się spodziewałem. Brak jakichkolwiek nieprawidłowości wszystko w terminie, brak poślizgów. to mi się podoba i rekomenduję to biuro.

  Izabela says:

  Przyszłam zobaczyć jak to wszystko wygląda i jestem bardzo zadowolona bo udało mi się najważniejsze sprawy pozałatwiać. Generalnie obsługa zrobiła na mnie dobre wrażenie od samego początku. Można zauważyć że pani Joasia się stara żeby wszystko było zrobione profesjonalnie. Mam pełne zaufanie i fajnie by było jakby tak zostało. Godne polecenia.

  Jarek says:

  Dzięki koleżance przyszedłem tutaj bo ja wcześniej w ogóle nie wiedziałem o tej firmie. Wszystko mi się udało załatwić. Obsługa pomogła mi to opanować sprawę. Super.

Szukaj nazwy biura
Województwa
Powiaty
Miejscowości