Benefito. Biuro rachunkowe. Dudziak Magdalena

Branża -
Województwo Lubelskie
Powiat Lublin
Gmina Lublin

20-346 Lublin
ul. Długa 5

Telefony:
Kom.: 604 10 35 51

E-mail: biuro@benefito.info

Strona www biura: http://www.benefito.info

Usługi: , ,

8 komentarzy o “Benefito. Biuro rachunkowe. Dudziak Magdalena”

  Marcin H. says:

  O tym biurze rachunkowym mogę powiedzieć wiele dobrych rzeczy. To firma naprawdę godna zarekomendowania. Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej przebiega bardzo sprawnie. Dodatkowo wiem, że listy płac sporządzane są naprawdę bezbłędnie. Dbałość o prawidłowe prowadzenie teczek jest ogromną zaletą tej firmy.

  Łukasz Karolczyk says:

  Prowadzenie ewidencji kadrowo- płacowej nie stanowi dla biura Benefito żadnego problemu, podobnie jak prowadzenie księgi handlowej.
  Jestem z biurem za rzetelność i dobrą cenę.
  Pozdrawiam 🙂

  Paulina Migdak says:

  Zmieniłam swoje biuro na Benefito i w zamian otrzymałam na jeden miesiąc 50% zniżkę.
  To co mnie tam przekonuje to z pewnością profesjonalizm i indywidualizacja potrzeb klienta. Ceny nie są tragiczne, a bardzo konkurencyjne, a więc faktura na koniec miesiąca nie jest dla mnie żadną przykrą niespodzianką.
  Szczerze polecam wszystkim wymagającym klientom.

  Krystian says:

  Biuro Rachunkowe Benefito spełnia moje oczekiwania. Jest elastyczne względem ceny i jako jedyne w końcu wykonuje usługi terminowe. Księga przychodów i rozchodów prowadzona jest starannie.
  Dziękuję za pomoc i wsparcie jakie od Pań na co dzień otrzymuje.

  Katarzyna Wlazła says:

  Jako stała klientka biura rachunkowego Benefito zaświadczam, iż działają oni na wysokim poziomie. Doświadczenie i wiedza pań jest widoczna w efektach pracy. Księga finansowa prowadzona jest starannie i bezbłędnie. Profesjonalna obsługa ZUS, reprezentacja mnie przed urzędami, fachowe doradztwo w zakresie finansów, cenne konsultacje. Zawsze bardzo dobry kontakt z biurem. Mogę liczyć na panie, które udzielają mi każdorazowo dobrych rad.
  Warto zaznaczyć, że biuro podchodzi do klienta indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby.
  Elastyczność cenowa.
  Polecam!

  Rafał says:

  Doświadczenie, pełne zaangażowanie w swoją pracę, indywidualne podejście do klienta – to wszystko sprawiło, że biuro rachunkowe Benefito prowadzi księgowość mojej firmy całkowicie profesjonalnie, zwracając uwagę na każdy szczegół. Dzięki czemu KPiR jest prowadzona starannie, a pracownicy nie zgłaszali żadnych uwag związanych z ich rozliczeniem.
  Dziękuję.

  Iwona H says:

  Biuro Benefito poleciła mi moja koleżanka, która już od prawie roku korzysta z ich usług. Ja również się nie zawiodłam. Jako nowa klientka, która dopiero co rozpoczęła własną działalność gospodarczą dostałam pierwszy miesiąc gratis, i na podstawie tego miesiąca stwierdziłam, że właśnie „o to chodziło”. Biuro wykazało się doświadczeniem i wiedzą na temat finansów. O nic nie musiałam się martwić. Profesjonalnie zajęli się rozliczeniami, obsługą kadrową, jak również księgą przychodów i rozchodów. W każdej chwili mogłam zadzwonić i poradzić się różnych kwestii. Księgowe pracujące w Benefito są kompetentne i obeznane w temacie, na tyle że mogę być spokojne o swoje finanse.

  Krzysztof says:

  Fachowa obsługa księgowa. Prowadzone przez 3 osobową załogę księgi jak i pełne reprezentowanie mnie i moją firmę przed Urzędem Skarbowym na wysokim poziomie. Atrakcyjna cena. Jako ich nowy klient mogłem liczyć na zniżkę w pierwszy miesiąc. Panie przemiły, zawsze pomocne, kompetentne, doświadczone i przede wszystkim zaangażowane w swoją pracę.

Szukaj nazwy biura
Województwa
Powiaty
Miejscowości