Biuro rachunkowo – podatkowe Midas. Obsługa księgowa firm. Dziczek Barbara

Branża -
Województwo Mazowieckie
Powiat Grodziski
Gmina Milanówek

Milanówek
ul. marsz. Piłsudskiego 31

Telefony:
Tel/fax: 22 720 14 73

E-mail: biuro@midaspodatki.pl

Strona www biura: http://www.midaspodatki.pl

Usługi: , ,

10 komentarzy o “Biuro rachunkowo – podatkowe Midas. Obsługa księgowa firm. Dziczek Barbara”

  anders says:

  Biuro świetnie zlokalizowane. Panuje w nim fajna atmosfera i dobre podejście do klienta. To jak mnie potraktowano to bardzo mi się podobało. Pierwsze wrażenie już było bardzo fajne, no a teraz wiem po jakimś czasie że dobrze że się zdecydowałem na usługi tego biura

  szymon B. says:

  dzięki pomocy biura udało mi się stanąć na nogi i wyjść na prostą. cieszę się że otrzymałem swój interes. rekomenduję.

  Urszula says:

  Uczciwa i porządna firma. Uprzejma obsługa. Współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik i załatwiane w terminie.

  barak says:

  znajomy mi polecił to biuro. Dałem się się namówić i nie żałuję teraz wiem że moja firma jest dobrze obsługiwana. Księgowość na wysokim poziomie.

  Karina says:

  Rzetelna i solidna firma, korzystam z usług i jestem zadowolona, z reszta widze ze nie tylko ja i słusznie. Sprawdzaja się i to jest najwazniejsze. POLECAM!!!!

  T. says:

  Chciałabym pochwalić biuro za podejście do klienta. Zostałam uczciwe potraktowana, w biurze wykazano się zaangażowaniem oraz chęcią pomocy. Pozdrowienia dla Pani Basi.

  Waldemar says:

  Krótko i rzeczowo – polecam. Profesjonalizm pełną gębą.

  Kasprzak says:

  Profesjonalizm pełną gębą. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Można liczyć tutaj na rzeczowe doradztwo oraz pomoc. Nie żałuję, że postanowiłem im zaufać.

  Perełka says:

  Wyrazy uznania. Jestem mile zaskoczona ich podejściem do klientów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Oby więcej takich uczciwych biur, wcześniej niestety zdarzyło mi się nawiązać niezbyt efektowną współpracę z inną firmą, delikatnie mówiąc. Tutaj jednak było inaczej. Szacunek.

  Gosia says:

  Biuro rachunkowe jest bardzo dobre, ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest jak nalezy. Pełen profesjonalizm.

Szukaj nazwy biura
Województwa
Powiaty
Miejscowości