Koralewska Wanda. Biuro rachunkowe

Branża - ,
Województwo Wielkopolskie
Powiat Poznański
Gmina Rokietnica

62-090 Rokietnica
ul. Golęcińska 5

Telefony:
Tel.: 61 814 57 83

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00 - 15:00

8 komentarzy o “Koralewska Wanda. Biuro rachunkowe”

  Michalik K. says:

  Polecam. Spełniono moje oczekiwania. Pani Wanda jest w porządku, sympatyczną osobą.

  Wald. And. says:

  Biuro godne polecenia. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń wobec współpracy. Oby tak dalej.

  dorcia says:

  Wszystko jak najbardziej na plus. Ze współpracy mam same pozytywne wrażenia. Dzięki pomocy biura udało mi się rozpocząć działalność, a także oczywiście uzyskać dofinansowanie na jej otwarcie. Mam ogromny szacunek za udzieloną pomoc.

  Anka says:

  To jest najlepsze biuro, tego nie zamienie na zaden inny 🙂

  Puszek says:

  nie mogę się z wami nie zgodzić. również mam pozytywne zdanie na ich temat. udzielili mi doradztwa i pomogli rozwiązać problemy oraz spisali sprawozdanie. pomocy potrzebowałam natychmiast, zaś oni jak najszybciej udzielili oczekiwanej przeze mnie pomocy. naprawdę warto, ci ludzie mają uczciwe podejście do tematu.

  Darek says:

  Znam ich trochę czasu i jestem dumny z ich pracy. Sprawdzaja sie na prawde rewelacyjnie. Mogę zawsze liczyć ze wszystko sie odbedzie w krótkim czasie jesli chodzi o załatwianie. Znaja się również na wszystkim co im powierze, nigdy nie ma zadnych problemów. Oceniam ich na prawde pozytywnie.

  Eryk says:

  Załatwiłem z nimi wszystko i jestem z tego bardzo zadowolony, juz nie musze biegac i załatwiać. Znają sie na rzeczy dokonale to widać 🙂

  Gosia says:

  Bylam bardzo zadowolona z ich usług, pomogli mi w paru sprawach i dziękuje im za to. Angazują sie w kazda sprawe którą im powierzymy. Godne polecenia

Szukaj nazwy biura
Województwa
Powiaty
Miejscowości