Tax Group Sp. z o.o.

Branża - ,
Województwo Małopolskie
Powiat Kraków
Gmina Kraków

31-128 Kraków
ul. Karmelicka 5

Telefony:
12 38 33 999

E-mail: biuro@kraktax.pl

Strona www biura: www.kraktax.pl

Godziny otwarcia:
9.00-16.30

Usługi: , , , , , , , , , , , , , , ,

4 komentarze o “Tax Group Sp. z o.o.”

  Zadowolony says:

  Infor, Biuro rachunkowe KrakTax pomaga użytkownikom forum za darmo, nieodpłatnie. Mają liczne pozytywne komentarze (reputacje) na forum. Za ich wkład probono wystawiasz 1 gwiazdkę? Czy to jest w porządku?
  Ja sobie cenię współpracę z nimi, zawsze pomogą i wytłumaczą. Tym bardziej nie rozumiem tej opinii, ale pewnie konkurencja.

  Klient says:

  Infor, czyżbyś był aż tak blisko z Kraktaxem, że wiesz, czego się firma boi? Strach przed zniszczeniem opinii? A na takim forum można zniszczyć opinię? Firma pewnie gratis podpowiada innym na forum co i jak, a Ty taki tekst? Przecież jakby się bała jakiegoś użytkownika, to może usunąć swój profil i zlekceważyć sprawę, nie uważasz? A poza tym po czym w ogóle wnioskujesz, że się boi albo daje zastraszać? Po polubieniach? A patrzysz na polubienia w drugą stronę? A może jesteś z konkurencji i piszesz tylko po to, by tu właśnie zepsuć opinię?

  Infor says:

  Sytuacja wygląda następująco: Firma Kraktax prowadzi swoje działania marketingowe polegające na odpowiadaniu na pytania na forum branżowym Infor. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest tam pewien użytkownik o nicku Kolezanka (mająca parcie na szkło, chcąca być najlepszym i jedyną osobą znającą sie w tematach rachunkowści i kadrowo-płacowych)któremu to firma Kraktax „wchodzi w tyłek bez wazeliny” ze wzgledu na strach przed zniszczeniem opini firmy przez złośliwe komentarze użytkownika Kolezanka.

  Pytanie brzmi: Czy firma Kraktax będzie godnie reprezentować swoich klientów, jeśli daje się zastraszyć w takiej sytuacji jak została opisana powyżej?

  Nie sądzę

  Krzysztod says:

  Ja ze swojej strony polecam biuro rachunkowe KRAKTAX z Krakowa. Reprezentują naprawdę wysoki poziom. Z mojej strony naprawdę godni polecenia w związku z dotrzymywaniem terminów i świetnym kontaktem. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, do każdego podchodzą indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie oferując kompleksową księgowość, doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na najwyższym poziomie.

Szukaj nazwy biura
Województwa
Powiaty
Miejscowości